Інформаційним приводом для зустрічі лікарі-невропатологи обрали Міжнародний день здоров'я, що минув нещодавно, та ювілей медичного центру.

Повітряні тривоги, обстріли, відключення світла, невпевненість у завтрашньому дні, розлука з близькими – все це та інші наслідки війни суттєво відбивається на стані здоров'я українців, незалежно від того, чи залишилися вони на батьківщині, чи поїхали з метою захисту від війни. Постійна напруга вивела на перший план неврологічні негаразди, адже війна посилює стрес і провокує загострення недуг: найпоширеніші з них – біль у голові та спині, безсоння, панічні атаки тощо.

Анна Аркадіївна Плавенчук:

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР БЕРСЕНЕВА – ЦЕ КЛІНІКА З ТРАДИЦІЯМИ

Зустріч відкрила Анна Аркадіївна Плавенчук, керівник Медичного Центру Берсенєва. Вона провела для журналістів екскурсію центром, в якому все влаштовано з «душею», для зручності відвідувачів, включаючи пацієнтів з особливими потребами. Вона розповіла про головні принципи багаторічної роботи Медичного центру Берсенєва, дотримання яких дозволяє клініці вже багато років триматися на плаву в умовах великої конкуренції.

Володимир Берсенєв: 

ЗАЙМАЮСЬ ЛІКУВАННЯМ ЛЮДЕЙ, СКІЛЬКИ СЕБЕ ПАМ’ЯТАЮ

Заслужений лікар України, автор метамерного методу лікування, автор понад ста медичних книг Володимир Андрійович Берсенєв знає все про проблеми спини та про природу болю. Вкотре він порушив серйозне питання про культуру ставлення до свого хребта, яка, на жаль, практично відсутня в Україні, тоді як у багатьох країнах практикується з дитинства. Наприклад, впевнений лікар, до 21 року категорично не можна займатися силовими видами спорту! «М'язовій та нервовій клітині потрібно давати відпочинок, навантажувати її можна, а от перевантажувати ні…» - наголосив лікар.