вул. Бульварно-Кудрявська
10-Б, Київ
Пн-Пт: 8:30-19:00
Сб: 9:00 - 13:00
Нд: Вихідний
Контакт - центр
044 299 44 94
Доросле відділення
044 272 11 81
Дитяче відділення
044 272 11 82

Запитання та відповді
(дитяче відділення)

Леся , 37 років
15.01.2019
Добрий день.Мне 37 лет у меня артроз 2 степени .Какое лечение можно пройти в вашем центре?
Медицинский центр Берсенева
15.01.2019
Леся, добрый день. Пациенты с подобными жалобами часто обращаются к нам за медицинской помощью. В большинстве случаев нам удаётся добиться стойкого положительного эффекта и избавить человека от боли. Более подробно о плане лечения можно будет говорить после консультации и неврологического осмотра. Предварительная запись на консультацию по телефону контакт-центра (044)238-22-31. С уважением, главный врач взрослого отделения, врач-невропатолог Падченко Владимир Анатольевич.
Ольга Іванюк , 48 років років
14.01.2019
Доброго дня ! Чи лікують у вашій клініці юнацький сколіоз (зкривлення 12 градусів),кіфоз 2-ї степені (зкривлення 47 градусів) діагноз Шеєрмана -Мау? Сину 16 років .
Медицинский центр Берсенева
15.01.2019
Доброго дня Ольга. Запишіться на консультацію до дитячого лікаря-невролога. Підлітки з таким діагнозом проходять в нашому медичному центрі лікування. Таке лікування включає: курс метамерної рефлексотерапії (10 сеансів), курс метамерного масажу (7 сеансів), кінезіотейпування, також ми розробляємо індивідуальну програму домашньої реабілітації. Але тільки після консультації буде розроблений ВАШ план лікування. Попередній запис за телефоном дитячого відділення (044) 272-11-82. З повагою, головний лікар дитячого відділення Кулик Владслава Олегівна.
Петленко Віта , 43 років роки
12.01.2019
Доброго дня.Маємо двох діток з інвалідністю ДЦП.Син 5 років,доня 3роки.Анютка не сидить,не стоіть.Дуже мріє ходити.Була прооперована 20 квітня минулого року,міотомія ніжок,еквінусна стопа.Має збіжну косоокість,spina bifida oculta.Дуже хотілось отримати лікування у вашому центрі.Але нажаль фінансова можливість уже вичерпалась.Чи можливо отримати лікування.Може будуть поради,рекомендаціі,чекаємо з нетерпінням.Вибачте,але шукаєш спасіння і допомоги у боротьбі з недугою діток .Дякую.
Медицинский центр Берсенева
14.01.2019
Віта, доброго дня. Чи є у вас можливість приїхати до нас на консультацію? Пишіть, будь ласка, на електронну адресу дитячого відділення institute@doctorbersenev.org З повагою, головнй лікар дитячого відділення Кулик Владислава Олегівна.
Алина , 24 роки
4.01.2019
Добрый день можно вопрос ребёнку поставили диагноз ЗАДЕРЖКА ПСИХО-РЕЧЕВОГО РАЗВИТИЕ скажите пожалуйста оно виликовне ребёнку 2.8 года
Медицинский центр Берсенева
4.01.2019
Добрый день, Алина. У нас проходят лечение и имеет хорошие результаты детки с задержкой психо-речевого развития. Записывайтесь к нам на консультацию. Предварительная запись по телефону контакт-центра (044) 238-22-31 или по телефону детского отделения (044) 272-11-82. С уважением, администратор детского отделения Лисица Наталья.
Алла Стельмах , 33 роки
29.12.2018
Доброго вечора. Нашому сину 3.5 років і ми спостерігаємо в нього затримку в мовленні. В Кирилка також спостерігаємо гіперактивнісь. Ми готові приїхати на повне обстеження щоб оприділити проблему і визначення лікування та роботи над нею.
Медицинский центр Берсенева
2.01.2019
Доброго дня Алла. Ви можете записатись на консультацію. У нас є досвід лікування діток з затримкою мовлення та гіперактивністю. Попередній запис за телефоном контакт-центру (044) 238-22-31. З повагою, адміністратор дитячого відділення Лисиця Наталя.
Тетяна , 35 років
27.12.2018
Добрий вечір. Сину 7.8 років.Наш діагноз.Органічне ураження ЦНС в перинатальному періоді.Пішли в цюму році в перший клас.По навчанню не відстає,на рівні з усіма. Проблема в розвутку мовлення.Дисклексія СНМ 2 РІВЕНЬ.Інтелектуальні,та психічні порушення.До кого нам краще записатись.Дякую
Медицинский центр Берсенева
28.12.2018
Доброго дня Тетяна. Запишіться на консультацію до головного лікаря дитячого відділення, дитячого лікаря-невролога Кулик Владислави Олегівни. Попередній запис за телефоном дитячого відділення (044)272-11-82. З повагою, адміністратор дитячого відділення Лисиця Наталя.
Юлия , 26 лет років
26.12.2018
К сожалению, нет возможности записаться и приехать. Так как мы проживаем в Республике Саха Якутия.
Медицинский центр Берсенева
27.12.2018
Здравствуйте, Юлия. То что ребенок имеет ортопедическую патологию (дисплазию тазобедренного сустава) понятно из Вашего предыдущего письма. Были ли Вы на осмотре у детского врача-невролога? Если со стороны неврологии патологий не выявлено, тогда лечением ребенка занимается врач ортопед. Здоровья Вам и Вашему ребенку! С уважением, детский врач-невролог Кулик Владислава Олеговна.
Юлия , 26 років
26.12.2018
Здравствуйте, моей дочери 1,5 года. Всю беременность было тазовое предлежание, рожала сама. Ребенок выходил попой. До 1 года и 4 месяцев все врачи говорили что с ребенком все в норме. Но меня начал пугать тот факт что ребенок ещё не ходит самостоятельно. Вчера сделали рентген. Заключение дисплазия тазобедренного сустава справа. Ходим на физиолечение. После нового года будет массаж. Какие есть ещё варианты лечения?
Медицинский центр Берсенева
26.12.2018
Добрый день, Юлия. Запишитесь к нам на консультацию. Только после осмотра ребенка можно будет дать рекомендации или назначить лечение. Предварительная запись по телефону детского отделения (044) 272-11-82. С уважением, главный врач-невролог детского отделения, детский врач-невролог Кулик Владислава Олеговна.
Оксана , 37 років
16.12.2018
Ребенку 14лет синдром Дауна, не разговаривает токо отдельные слова и склады. Почему никто не может объяснить. Можно к вам на консультацию.
Медицинский центр Берсенева
17.12.2018
Добрый день, Оксана. Вы можете записаться на консультацию в детское отделение. Предварительная запись по телефону детского отделения (044)272-11-82. С уважением, администратор детского отделения Лисица Наталья.
Ирина , 39 років
15.12.2018
Доброе утро! Диагноз грыжа межпозвонкового диска, протрузия, врождённая киста позвонка. Как можно записаться на приём к заведующему на 18.12.2018. И что нужно иметь при себе., МРТ есть прошлогоднее за декабрь месяц, или лучше сделать новое?
Медицинский центр Берсенева
17.12.2018
Добрый день, Ирина. Телефон контакт-центра (044) 238-22-31. При возможности операторы контакт-центра постараются записать Вас на консультацию на завтра (18 декабря). С уважением, администратор взрослого отделения Проценко Елена.
Доросле відділення
Про метамерне лікування Необхідні документи Запитання та відповіді
Що ми лікуємо
Остеохондроз хребта

Остеохондроз хребта – це хронічний процес дистрофії міжхребцевих дисків, що виявляється у зниженні їх еластичності і гідрофільності (диски ніби всихають, зменшується їх висота). Через втрату рідини диски втрачають свою амортизуючу функцію, і хребет вже не в змозі витримувати колишні навантаження. Фіброзна оболонка диска стоншується і пошкоджується, в ній виникають мікротріщини і розриви, через які вміст пульпозного ядра диска може виходити назовні.

Детальніше
Остеохондроз шийного відділу хребта

Шийний відділ хребта – це найбільш вразлива частина хребетного стовпа, що обумовлено анатомічними особливостями шийних хребців. Хребці шийного відділу відрізняються підвищеною мобільністю, вони легко піддаються зсувам у результаті навантажень або травм, а також досить швидко піддаються дегенеративно-дистрофічним змінам.

Детальніше
Остеохондроз грудного відділу хребта

Остеохондроз в грудному відділі хребта зустрічається значно рідше, ніж в попереково-крижовому та шийному відділах, але заслуговує окремого опису. Грудний відділ хребта є найменш рухомим в порівнянні з іншими відділами і найбільш захищеним за допомогою ребер і грудини. В даному відділі найрідше утворюються випинання міжхребцевих дисків, і вони рідко досягають великих розмірів.

Детальніше
Остеохондроз поперекового відділу хребта

Напевно кожна доросла людина чула таке слово як «остеохондроз», але не всі остаточно розуміють, що ж це таке насправді. Ми допоможемо Вам розібратися, що ж таке остеохондроз поперекового відділу хребта і як його лікувати.

Детальніше
Спондильоз

Спондильоз хребта – це хронічне захворювання, при якому відбувається розростання кісткової тканини на поверхні тіл хребців, що призводить до їх деформації.

Детальніше
Спондилоартроз

Спондилоартроз (spondylarthrosis) — это хроническое дегенеративно-дистрофическое заболевание фасеточных межпозвонковых суставов. В основе спондилоартроза лежит поражение всех структур сустава: суставного хряща, субхондральных отделов кости, связок и капсул сустава, коротких мышц, окружающих сустав.

Детальніше
Лікування міжхребцевої грижі

Грижа міжхребцевого диска є одним з ускладнень остеохондрозу хребта і являє собою максимальний ступінь випинання пульпозного ядра диска з розривом його зовнішньої оболонки. Простір між дисками називають «міжхребцевим». Також люди часто використовують термін «хребетна грижа» або ж «грижа хребців».

Детальніше
Сколіотична хвороба, сколіоз

У грецькій мові є слово «сколіос», яке перекладається як «кривий». Цим словом медики позначають викривлення хребетного стовпа. Причому не будь-яке викривлення, а саме бічне відхилення вертикальної осі хребта.

Детальніше
Захворювання суглобів

Артроз суглобів – широко поширене захворювання. Більш правильно називати його остеоартрозом, так як при цій хворобі суглобів уражається не тільки хрящова тканина суглоба, але й кісткова. Основною відмінністю артрозу від артриту є те, що в основі захворювання лежить не запалення суглоба, а дегенеративні процеси, що протікають в ньому. Артроз суглобів проявляється болем в суглобі, що посилюється при русі, і розвитком малорухливості в ушкодженому суглобі. В деяких випадках артроз суглобів призводить до повної втрати рухливості та інвалідності пацієнта.

Детальніше
Невралгії

Невралгія – це яскраво виражений симптом запалення нерва. Являє собою нападопоподібний гострий, пекучий або тупий ниючий біль в зоні іннервації ураженого нерва. У перекладі з грецької мови цей термін означає «біль у нерві». Всі функції при цьому у нерва зберігаються.

Детальніше
Невропатії

Невропатії (нейропатії) – це збірний неврологічний термін, що позначає різні дегенеративно-дистрофічні ураження периферичних нервів. Це узагальнююче поняття, що об’єднує різноманітні форми і варіанти уражень нервів, і це пояснює широку поширеність даної патології. Цей термін неоднозначний, багато фахівців його застосовують тільки для позначення незапальних змін нервів. У дитячій неврології під поняттям «невропатія» мається на увазі підвищена дитяча збудливість у поєднанні з втомлюваністю.

 

Детальніше
Невропатія лицьового нерва

Невропатія лицьового нерва найчастіше виникає в результаті переохолодження, лицьової травми, перенесеного інфекційного захворювання, стресових ситуацій, на тлі ослабленого імунітету. Може розвинутися як ускладнення отиту, тимпаніту, паротиту, захворювань зубів, діабету, перенесеної герпетичної інфекції. Найуразливішою ділянкою лицьового нерва вважається його відрізок, розташований у вузькому звивистому каналі (в пірамідці скроневої кістки) довжиною близько 3 см. 

Детальніше
Невропатія трійчастого нерва

Невропатія трійчастого нерва найчастіше розвивається після стоматологічних процедур, протезування, щелепно-лицьових операцій або травм, а також в результаті переохолодження, перенесених інфекцій, пухлинних процесів.

Детальніше
Невропатія променевого нерва

Серед усіх видів невропатій верхніх кінцівок найпоширенішою є саме невропатія променевого нерва. Невропатія може виникнути після глибокого сну, якщо людина спала на твердій поверхні, поклавши при цьому руку під голову.

Детальніше
Невропатія ліктьового нерва

Невропатія ліктьового нерва проявляється в порушенні його функції в результаті компресії нервового стовбура у вузьких кістково-м’язових каналах в області ліктьового суглоба і на кисті або ж в результаті травми (розтягнення, надрив ліктьового нерва) при вивихах і підвивихах в ліктьовому суглобі. Невропатія, що виникла при здавлюванні нерва в кубітальному каналі, відома ще під назвою «синдром кубітального каналу».

Детальніше
Невропатія серединного нерва

Невропатія серединного нерва – це ураження серединного нерва, що проявляється виникненням чутливих і рухових розладів у зоні його іннервації (в 1, 2 і 3 пальцях рук).

Детальніше
Невропатія сідничного нерва

Невропатія сідничного нерва – одна з найпоширеніших мононевропатій нижніх кінцівок. Вона полягає в пошкодженні сідничного нерва і формуванні ряду рухових і чутливих порушень його функції.

Детальніше
Невропатія малогомілкового нерва

Невропатія малогомілкового нерва виникає при травмуванні або компресії нервового стовбура на будь-якій ділянці ходу нерва на гомілки. Це найчастіший вид нейропатії нижніх кінцівок. Травма нерва настає при переломах малогомілкової кістки, коли він травмується кістковими уламками. 

Детальніше
Невропатія великогомілкового нерва

Невропатія великогомілкового нерва часто спостерігається при переломах кісток гомілки, вивиху гомілковостопного суглоба, розтягненні і пошкодженні зв’язок стопи. Повторні спортивні травми стопи, захворювання колінного і гомілковостопного суглоба, порушення обміну речовин і розладу кровообігу нерва часто призводять до даного виду невропатії.

Детальніше
Міалгії (фіброміалгії), міозити, міофасціальний синдром

Міалгії (фіброміалгії), міозити, міофасціальний синдром – захворювання, головним симптомом яких є виражений м’язовий біль різної локалізації та походження. М’язові болі можуть виникати в силу різних причин:

  1. застійні явища в м’язових тканинах;
  2. гіпертонус м’язів (стійкий м’язовий спазм);
  3. удари і розтяги;
Детальніше
Захворювання вегетативної нервової системи

Вегетативная нервная система (синоним «автономная» нервная система) — это часть нервной системы, которая обеспечивает сбалансированную работу всех внутренних органов и поддерживает постоянство внутренней среды человека.Она отвечает за иннервацию желез внешней и внутренней секреции…

Детальніше
Додаткові послуги
Прийом логопеда

Мовлення – це відображення мислення, це система. Якщо є проблеми з усним мовленням, то будуть труднощі і з оформленням думок, умінням аналізувати, міркувати, вибудовувати логічні ланцюжки, проблеми з читанням і письмовим мовленням. Достатньо порушення в одній мовленнєвій ланці, щоб вся система почала функціонувати неправильно.

Детальніше
Метамерний масаж

О несомненной пользе массажа написано уже немало статей, и уже давно известно, что это одно из средств оздоровления, наряду с занятиями спортом, правильным питанием. Массаж помогает быстро восстановиться после стресса и избежать заболеваний, связанных с постоянным нервным напряжением, обезболивает болевые точки, расслабляет напряженные мышцы.

Детальніше
Консультація психолога - Ваш шанс змінити життя на краще

Якщо Ви відчуваєте, що НЕ справляєтеся зі своїми психологічними проблемами, що життя забарвлене ​​в чорні фарби, якщо Вас нічого НЕ радує і НЕ мотивує, і Ви не знаєте, як собі допомогти – запишіться на консультацію психолога в «Медичний центр Берсенєва».

Детальніше
Прийом сімейного лікаря

У «Медичному центрі Берсенєва» всі пацієнти можуть отримати кваліфіковану індивідуальну консультацію сімейного лікаря Петлицької Вікторії Віталіївни, фахівця з багаторічним досвідом роботи в цій галузі.

Вікторія Віталіївна пройшла спеціальну багатопрофільну підготовку за фахом «сімейна медицина».

Детальніше
Інфузійна терапія

Інфузійна терапія (внутрішньовенне введення в організм розчинів різних лікарських препаратів). На даний час є одним з найважливіших лікувальних заходів, покликаних вирішувати широкий спектр медичних завдань. Даний метод лікування існує з 30-х років XIX століття. Цей спосіб лікування дозволяє досягти швидкого терапевтичного ефекту, так як ліки потрапляють безпосередньо в кров’яне русло, а також дозволяє більш ефективно контролювати його дію.

Детальніше
Кінезіотейпінг

Кінезіотейпування – це накладення і фіксація на кілька днів на шкірі дитини спеціальних еластичних стрічок з метою забезпечення фізіологічних рухів суглобів і м’язів, активуючи процеси відновлення і контролю над рухом.

Кінезіотейпи – це еластичні бавовняні стрічки, покриті гіпоалергенним клеєм на акриловій основі.

Детальніше
Виготовлення ортезу

У нашому Медичному Центрі Ви можете отримати кваліфіковану консультаціюфахівця з фізичної реабілітації, а також виготовити індивідуальні ортези з матеріалу Турбокаст.

Ортези – це спеціальні ортопедичні вироби, призначені для корекції, стабілізації і компенсації порушень опорно-рухової системи. Ортези забезпечують захист і розвантаження суглобів, створюючи для них зовнішню підтримку. Ортези – незамінні помічники в лікуванні та реабілітації.

Детальніше
Виготовлення ортопедичних устілок

У нашому Медичному Центрі Ви можете отримати кваліфіковану консультацію фахівця з фізичної реабілітації, а також виготовити індивідуальні ортопедичні устілки.

Ортопедичні устілки – це устілки, які мають певний рельєф, і за рахунок цього надають лікувальну дію. Цей вид ортезів використовується для лікування і профілактики різних форм плоскостопості (поздовжньої, поперечної, плоско-вальгусної деформації стопи), а також при інших захворюваннях стоп і опорно-рухового апарату в цілому.

Детальніше
Логопедичний масаж

Масаж артикуляційного апарату або логопедичний масаж – це метод механічного впливу, який змінює стан м’язів, нервів, кровоносних судин і тканин артикуляційного апарату.

Детальніше
Лікар Берсенєв пояснює
Біль в попереку у підлітка
Біль в попереку у підлітка
У підлітка періодично болить в попереку. Більшість батьків думають, що дитина потягнув м’яз або втомився. В першу чергу, це проблеми з хребтом. Поперековий ювенільний остеохондроз має схожу клінічну картину із захворюванням дорослих.
Головні болі у дитини 10 років
Головні болі у дитини 10 років
Головні болі у дитини 10 років: причини, симптоми, що робити в такому випадку. У дитини 10 років часто болить голова, можливе запаморочення. Більшість батьків думає, що дитина втомилася або застудилася. А це може бути один із симптомів СВД. Розглянемо ближче, чому болить голова у дитини 10 років.
Покоління «з похиленою головою»
Покоління «з похиленою головою»
Сучасна людина вже не уявляє свого життя без смартфона, планшета, ноутбука – за допомогою цих пристроїв ми отримуємо нову інформацію, читаємо книги, слухаємо музику, спілкуємося з друзями, оплачуємо рахунки, здійснюємо покупки і багато іншого. Ми проводимо в Інтернеті в середньому від 2 до 5 годин в день, а фрілансери (люди, що працюють дистанційно через Інтернет) і по 10-12 годин.
Дитина не говорить реченнями
Дитина не говорить реченнями
Дитина не говорить реченнями. Що робити? Які причини? У нормі формування мови у дитини проходить кілька стадій. Причиною затримки розвитку дитини може стати затримка психомовленєвого розвитку дитини.
Батькам на замітку
Батькам на замітку
Коли звертатися за консультацією дитячого невролога. Чи потрібен новонародженому огляд лікаря невролога. Основні симптоми по якими необхідно звернутися до дитячого невролога.
Важке дихання у дитини
Важке дихання у дитини
Важке дихання у дитини: причини, симптоми, чи варто звертати увагу? Дитині важко дихати. Багато батьків не звертають увагу, а це може бути один із симптомів СВД. Розглянемо причини, симптоми важкого дихання у дитини.
Хрускіт в шиї у підлітка
Хрускіт в шиї у підлітка
Чому хрустять суглоби шиї у підлітка. Батьки нерідко можуть помітити хрускіт в шиї у підросту, в більшості випадків вони не знають як їм реагувати. Давайте розберемося чому виникає хрускіт в шиї у підлітків