вул. Бульварно-Кудрявська
10-Б, Київ
Пн-Пт: 8:30-19:00
Сб: 9:00 - 13:00
Нд: Вихідний
Контакт - центр
044 299 44 94
Доросле відділення
044 272 11 81
Дитяче відділення
044 272 11 82

Інфузійна терапія

Инфузионная терапия, фото 1

Інфузійна терапія (внутрішньовенне введення в організм розчинів різних лікарських препаратів). На даний час є одним з найважливіших лікувальних заходів, покликаних вирішувати широкий спектр медичних завдань. Даний метод лікування існує з 30-х років XIX століття. Цей спосіб лікування дозволяє досягти швидкого терапевтичного ефекту, так як ліки потрапляють безпосередньо в кров'яне русло, а також дозволяє більш ефективно контролювати його дію.

Зараз інфузійна терапія охоплює практично всі галузі сучасної медицини і є одним з найпоширеніших методів лікування, застосовується в практиці лікарів багатьох спеціальностей: терапевтів, кардіологів, ревматологів та інших.

Зокрема, дуже широко даний метод лікування застосовується в неврології.

При різних неврологічних порушеннях використовуються препарати, що покращують живлення і кровопостачання нервової системи, мікроциркуляцію, мають нейропротекторну дію.

Інфузійну терапію включають в план лікування при наступних станах:

  1. Після перенесеного інсульту, черепно-мозкових травм, при хронічній недостатності мозкового кровообігу призначають препарати, що покращують кровопостачання головного мозку, нормалізують в'язкість крові і покращують її плинність, а також препарати, що покращують роботу нейронів (клітин головного мозку).

  2. Хороший терапевтичний ефект інфузійної терапії спостерігається при лікуванні різних больових синдромів.

  3. Терапія вестибулярних порушень (запаморочення або шум у вухах).

Важливо пам'ятати, що проведення інфузійної терапії можливо тільки за наявності відповідних показань і суворо за призначенням Вашого лікаря!

У призначенні лікар вкаже лікарський препарат, його дозування, курс лікування, швидкість введення (струминно або крапельно).

Час проведення процедури залежить від швидкості введення препарату і займає, як правило, від 30 хвилин до 1 години.

Під час проведення процедури пацієнт обов'язково знаходиться під наглядом медичного персоналу.

Для постановки крапельниці використовуються тільки одноразові системи для внутрішньовенного вливання і голки.

 

Вартість додаткової послуги
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Церебролізин 5 мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Церебролізин 10мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Церебролізин 20мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату L-лізину есцинат 5мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату L-лізину есцинат 10мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Цераксон 500 мг (4мл)
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Цераксон 1000 мг (8мл)
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Актовегін 4%
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Берлітіон 600 мг (24мл)
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Латрен 0,05% 100мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Манніт 15% 100мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Реосорбілакт 200мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Сульфат магнію 25% 5мл
Інфузійна крапельна терапія з введенням препарату Тівортин 4,2% 100мл
Наші спеціалісти
Добрыдень Виктория

Добрыдень Виктория

Старшая медицинская сестра,
Медицинская сестра
высшей категории
Андриенко Ольга

Андриенко Ольга

Медицинская сестра
высшей категории
Лопатинская Юлия

Лопатинская Юлия

Медицинская сестра
высшей категории
Кучеренко Жанна

Кучеренко Жанна

Медицинская сестра
высшей категории
Додаткові послуги
Прийом логопеда

Мовлення – це відображення мислення, це система. Якщо є проблеми з усним мовленням, то будуть труднощі і з оформленням думок, умінням аналізувати, міркувати, вибудовувати логічні ланцюжки, проблеми з читанням і письмовим мовленням. Достатньо порушення в одній мовленнєвій ланці, щоб вся система почала функціонувати неправильно.

Детальніше
Метамерний масаж

О несомненной пользе массажа написано уже немало статей, и уже давно известно, что это одно из средств оздоровления, наряду с занятиями спортом, правильным питанием. Массаж помогает быстро восстановиться после стресса и избежать заболеваний, связанных с постоянным нервным напряжением, обезболивает болевые точки, расслабляет напряженные мышцы.

Детальніше
Консультація психолога - Ваш шанс змінити життя на краще

Якщо Ви відчуваєте, що НЕ справляєтеся зі своїми психологічними проблемами, що життя забарвлене ​​в чорні фарби, якщо Вас нічого НЕ радує і НЕ мотивує, і Ви не знаєте, як собі допомогти – запишіться на консультацію психолога в «Медичний центр Берсенєва».

Детальніше
Прийом сімейного лікаря

У «Медичному центрі Берсенєва» всі пацієнти можуть отримати кваліфіковану індивідуальну консультацію сімейного лікаря Петлицької Вікторії Віталіївни, фахівця з багаторічним досвідом роботи в цій галузі.

Вікторія Віталіївна пройшла спеціальну багатопрофільну підготовку за фахом «сімейна медицина».

Детальніше
Кінезіотейпінг

Кінезіотейпування – це накладення і фіксація на кілька днів на шкірі дитини спеціальних еластичних стрічок з метою забезпечення фізіологічних рухів суглобів і м’язів, активуючи процеси відновлення і контролю над рухом.

Кінезіотейпи – це еластичні бавовняні стрічки, покриті гіпоалергенним клеєм на акриловій основі.

Детальніше
Виготовлення ортезу

У нашому Медичному Центрі Ви можете отримати кваліфіковану консультаціюфахівця з фізичної реабілітації, а також виготовити індивідуальні ортези з матеріалу Турбокаст.

Ортези – це спеціальні ортопедичні вироби, призначені для корекції, стабілізації і компенсації порушень опорно-рухової системи. Ортези забезпечують захист і розвантаження суглобів, створюючи для них зовнішню підтримку. Ортези – незамінні помічники в лікуванні та реабілітації.

Детальніше
Виготовлення ортопедичних устілок

У нашому Медичному Центрі Ви можете отримати кваліфіковану консультацію фахівця з фізичної реабілітації, а також виготовити індивідуальні ортопедичні устілки.

Ортопедичні устілки – це устілки, які мають певний рельєф, і за рахунок цього надають лікувальну дію. Цей вид ортезів використовується для лікування і профілактики різних форм плоскостопості (поздовжньої, поперечної, плоско-вальгусної деформації стопи), а також при інших захворюваннях стоп і опорно-рухового апарату в цілому.

Детальніше
Логопедичний масаж

Масаж артикуляційного апарату або логопедичний масаж – це метод механічного впливу, який змінює стан м’язів, нервів, кровоносних судин і тканин артикуляційного апарату.

Детальніше
Відгуки

Дербенева Наталия Анатольевна

31.07.2018

Нет таких слов, чтобы выразить всю благодарность и любовь всем, ВСЕМ, кто работает в клинике доктора Берсенева!!! Владимир Андреевич уже освободил мою дочь от гиперкинезов, навязчивых движений....как мы намучились...Но теперь...

Ольга

29.06.2018

Хочу выразить свою признательность доктору Прохоровой Маргарите Сергеевне. Очень внимательный и знающий специалист, а самые главное — умеет вселить надежду на выздоравление. А это может не каждый врач. Спасибо ей...

AntonyCelebrity

7.06.2018

Мерси! Лечение в клинике проводят по авторскому метамерному методу. Медицинский центр это единственное учреждение, в котором можно получить помощь в рамках данного метода лечения.

Юра

7.06.2018

Пролечился курс, выкинул деньги на ветер 500$. Полный развод. Плюс 70$ консультация неочем!! Говорили это наш случай 100% поможем . Людей разводят на бабки. Сказали, ну бывает. Даже не извинились...

аня

22.04.2018

хорошие врачи

Ніна

13.04.2018

Сьогодні возили племінника на консультацію до невролога Кулик Владислави Олегівни,з приводу затримки мовлення, не розуміння оточуючих. Получили кваліфіковану консультацію, і розуміння що робити далі, як працювати над недугом.Велике спасибі за...

Наталья

24.03.2018

Спасибо огромное за скорый ответ. Жалоб таких нет. Уже записалась к Вам на прием.

Владимир

8.03.2018

Всех женщин Медицинского центра поздравляю с 8 марта! Здоровья всем и терпения!

анна

21.02.2018

Спостерігаю сина у дитячого невролога Владислави Олегівни з народження. Лікар дуже чуйна, уважна, має підхід до дітей, завжди все детально пояснює, дає рекомендації не тільки по лікуванню, але і по...

Ольга Ивановна

29.01.2018

Добрый день. А бы хотела сказать что цены нормальные. Я раньше где только не лечилась, много денег потратила и всё без результата. А в центре Берсенева мне реально помогли!Жалею, что...

Светлана

26.01.2018

Цены сумасшедшие, надо печатать деньги, чтобы лечиться в этой клинике, тут думают только о деньгах, а не о здоровье людей.

Георгий Львович

18.12.2017

Хочу выразить свою искреннюю благодарность прекрасной Клинике доктора Берсенева. Особая признательность моему доброму, внимательному и заботливому доктору Вере Александровне Долговой, а также её помощникам. Надеюсь, уважаемая Вера Александровна, Ваше благотворное...

Лікар Берсенєв пояснює
Поколение с «опущенной головой»
Поколение с «опущенной головой»
Современный человек уже не представляет свою жизнь без смартфона, планшета, ноутбука —  с помощью этих устройств мы получаем новую информацию, читаем книги, слушаем музыку, общаемся с друзьями, оплачиваем счета, совершаем покупки и многое другое. Мы проводим в интернете в среднем от 2 до 5 часов в день, а фрилансеры (люди, работающие дистанционно через интернет) и по 10-12 часов.
Головные боли у ребенка 10 лет
Головные боли у ребенка 10 лет
Головные боли у ребенка 10 лет: причины, симптомы, что делать в таком случае. У ребенка 10 лет часто болит голова, возможно головокружение. Большинство родителей думает, что ребенок устал или простудился. А это может быть один из симптомов СВД. Рассмотрим поближе, почему болит голова у ребенка 10 лет.
Тяжелое дыхание у ребенка
Тяжелое дыхание у ребенка
Тяжелое дыхание у ребенка: причины, симптомы, стоит ли обращать внимание? Ребенку тяжело дышать. Многие родители не обращают внимание, а это может быть один из симптомов СВД. Рассмотрим причины, симптомы тяжелого дыхания у ребенка.
Боль в пояснице у подростка
Боль в пояснице у подростка
У подростка периодически болит в пояснице. Большинство родителей думают, что ребенок потянул мышцу или устал. В первую очередь, это проблемы с позвоночником. Поясничный ювенильный остеохондроз имеет схожую клиническую картину с заболеванием взрослых.
Ребенок не говорит предложениями
Ребенок не говорит предложениями

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/bersenev/src/app/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/bersenev/src/app/wp-includes/post-template.php on line 285
Алергія
Алергія
Аллергия – это одно из самых распространенных заболеваний человечества. По статистике ВОЗ аллергией страдают примерно 45% населения, и с каждым годом этот процент растет. Это связывают, с одной стороны, с чрезмерным соблюдением норм гигиены и отсутствием контакта организма с возможными антигенами…
Дієта при мігрені
Дієта при мігрені
Многие люди не понаслышке знают, что такое «мигрень». С этой мучительной головной болью знакомы около 30% взрослого населения земного шара. Часто эта болезнь имеет наследственную предрасположенность. Мигрень известна очень давно, впервые она была описана древними целителями в 3000 году до н.э…
Як відрізнити ГРВІ від грипу?
Як відрізнити ГРВІ від грипу?
Щорічно в осінньо-весняний період зростає захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та, зокрема, на грип. Цьому сприяє загальне переохолодження організму, сезонне зниження імунітету, підвищена сприйнятливість до вірусів.
Дитина не розмовляє в 2 роки: причини, лікування
Дитина не розмовляє в 2 роки: причини, лікування
Дитина не говорить в 2 роки: причини, лікування, чи варто звертатися до невролога? Дитина не розмовляє у віці 2-х років. У нормі, по досягненню цього віку, маля повинно активно спілкуватися з батьками і близькими, інакше це може бути ознаками ЗПМР. …
Незвичайні синдроми
Незвичайні синдроми
У медицині багато загадок і таємниць. І незважаючи на безліч відкриттів і досягнень, що відбулися за останні десятиліття, багато в ній залишається незрозумілим. До Вашої уваги приводжу незвичайні неврологічні синдроми…