Олена , 61 year
2.04.2025
Вітаю!
Мама 61 рік, пересувається тілки за допомогою ходунців. В 2019 ріці була операція на шийному відділі хребта але покращення після неї не відбулось. Робили багато обстежень ( МРТ поперекового, грудного , шийного, головного мозку) - все нормально. Також зробили ЕМНГ + ТМС - виявлені ознаки грубого аксонального справа, аксонально-демілінізуючого зліва порушення проведення по пірамідному транкту до м'язів нижніх кінцівок , також верхніх кінцівок. Попередьно, діагноз мієлопатія . Чи можливе у Вас лікування з таким діагнозом?
Доброго дня Олена. Ми уважно ознайомилися з вашим повідомленням, з попереднім діагнозом і анамнезом захворювання Вашої мами. На жаль дані стани/діагнози не є профільними для нашого медичного центру. Наш медичний центр займається лікуванням, переважно, больових синдромів на фоні захворювань хребта, що ускладнені протрузіями/екструзіями. Лікування амбулаторне (стаціонару немає). Рекомендуємо Вам звернутися до неврологів за місцем проживання, можливо для стаціонарного лікування. З повагою, лікар-невропатолог Прохорова Маргарита Сергіївна.
Олена , 61 year
2.04.2025
Вітаю! Мамі 61 рік, пересувається тільки за допомогою ходунців, в 2019 році була операція на шийному відділі хребта але результатів вона не дала, ситуція з ходьбою з кожним роком тільки погіршується. Робили КТ, МРТ (Грудний , шийний , поперековий відділ хребта, головний мозок) - там все нормально. Також хробили ЕМНГ + ТМС - виявлені ознаки грубого аксонального справа, аксонально-демілінізуючого зліва порушення проведення по пірамідному тракту до м'язів нижніх кінцівок. Чи можливе у вас лікування з таким діагнозом? Дякую.
Іван , 28 years
15.02.2025
Бажаю здоров'я.
Підкажіть будьласка якщо є декілька заключень МРТ різних відділів хребта та по всим відділам йдуть зміни в гіршу сторону. Ось останнє заключення:
Заключения: МР — картина 3MiH хребта (явища остеохондрозу, диску L5-S1, L4-5, стеноз хребтового каналу на L4-5. вузли Шморля Ll -L5.
І в додачу мікроаденома аденомогіпофіза та ростуща пухлина щитовидної залози. Чи є шанс справедливо отримати інвалідність? Всі захворювання пов'язані із захистом батьківщини та діагнози поставлені у віці 26-27 років
Іване, вітаємо. Наш медичний центр займається лікуванням больових синдромів, спричинених захворюваннями хребта. Інвалідність ми не оформлюємо, є спеціальні заклади.Якщо Вам буде необхідна медична допомога, будемо раді Вам допомогти. Для наших захисників діє знижка 30% на всі послуги. Бережіть себе та дякуємо Вам.
Іван , 28 years
15.02.2025
Заключения: МР — картина 3MiH хребта (явища остеохондрозу, диску L5-S1, L4-5, стеноз хребтового каналу на L4-5. вузли Шморля Ll -L5.
Які обмеження фізичної діяльності при такому висновку мрт?
Іванє, ще раз витаємо, обмеження фізичної активності визначає лікар тільки після клінічного співставлення даних МРТ та неврологічного огляду. Записуйтесь на консультацію. Номер контакт-центру 238-22-31 або 067-246-87-37.
Світлана , 56 років years
10.02.2025
Доброго дня. Робила мрт шийного відділу хребта 06.02.2025р. МРТ шийного відділу хребта EXPERT з контрастною речовиною МР томограф: Philips Ingenia Ambition S 1,5 Т
На серії МР томограм: лордоз шийного відділу хребта випрямлений, вісь хребта у фронтальній площині не викривлена. Співвідношення між тілами хребців не порушено. Співвідношення між бічними масами атланта та зубовидним відростком С2: справа 1,5 мм, зліва 2,5 мм. Тіла хребців: Висота тіл хребців збережена, визначаються субхондральні дегенеративні зміни. Замикаючі пластинки загострені, подовжені, утворюють крайові остеофіти до 2-4 мм. Кістковий мозок тіл хребців без патологічної зміни інтенсивності. Міжхребцеві диски: дегідратовані, висота знижена. Кили міжхребцевих дисків в хребтовий канал в сегментах: С3-С4 до 2,4 мм дорзально медіанно, компремуючи дуральний мішок; сагітальний розмір хребтового каналу до 7 мм; С4-С5 до 2,8 мм дорзально парамедіанно двобічно, компремуючи дуральний мішок; сагітальний розмір хребтового каналу до 8 мм; С5-С6 до 4,8 мм дорзально парамедіанно та форамінально вліво, компремуючи дуральний мішок та спинномозкові корінці; сагітальний розмір хребтового каналу до 6 мм; С6-С7 до 3,5 мм дорзально медіанно, компремуючи дуральний мішок; сагітальний розмір хребтового каналу до 6 мм. Лікворний простір: простежується на всьому протязі, не звужений, деформований на рівні кил. Спинний мозок: на рівні тіл С5-С7 хребців визначається гіперінтенсивний МР сигнал на Т2 ЗЗ, Т2 STIR, ізоінтенсивний на Т1 ЗЗ, з вогнищем накопичення контрастної речовини на рівні тіл С5-С6 зліва діаметром до 8 мм, умовним розміром до 37х6 мм. Дуговідросткові суглоби та унковертебральні з’єднання: дегенеративно змінені, суглобові щілини звужені. Задня поздовжня та жовті зв'язки потовщені.
Дата: 06.02.2025 р. П.І.Б. пацієнта: Ільчик Світлана Дмитрівна Дата народження: 01.12.1968 р.
(0432) 50-80-40, (068) 293-18-81, (063) 306-47-13
NEUROMED.UA
ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ: ВИСНОВОК НЕ Є КЛІНІЧНИМ ДІАГНОЗОМ І ВИМАГАЄ ПОДАЛЬШОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВАШОГО ЛІКАРЯ
Висновок: МР ознаки остеохондрозу, спондилоартрозу та унковертебрального артрозу шийного відділу хребта. Кили міжхребцевих дисків С3-С4, С4-С5, С5-С6, С6-С7. Стеноз хребтового каналу в сегментах С3-С4, С4-С5, С5-С6, С6-С7. Вогнищеві зміни спинного мозку на рівні тіл С5-С7 хребців, що ймовірніше, відповідає компресійній мієлопатії. Рекомендовано: консультація нейрохірурга.
Чи можливе у вас лікування з таким діагнозом? Дякую.
Вітаю, Світлана. Тільки по опису МРТ важко дати чітку відповідь щодо рекомендацій і тактики лікування. Ви можете записатися на консультацію, лише після неї, лікар зможе запропонувати тактику лікування для Вас. Дуже важливо вивчати не лише дані МРТ, а проводити неврологічний огляд пацієнта, вивчати його скарги і анамнез. З повагою, лікар невропатолог Прохорова Маргарита Сергіївна.
Ганна , 62 years
30.01.2025
Після травми лівої руки (проникаюче поранення ножем руки на10см вище безіменного пальця ).Надано мед допомогу.Після зняття швів почала опухати рука і пальці.На знімках нічого не виявлено травматологом.Можлива причина впорушенні сухожилля або нерва.Як визначити?Куди звертатися?Дякую.
Доброго дня, Ганна. Період відновлення після травми може тривати до 4 тижнів, а іноді і довше, все залежить від складності травми. Для того щоб оцінити стан сухожиль, мʼязів і визначити можливе ураження нервів треба зробити МРТ або УЗД. На рентгені ці структури побачити неможливо.Підкажіть, які саме знімки ви робили? З повагою, лікар-невролог Прохорова Маргарита Сергіївна. Краще писати на наш Вайбер 067-246-87-37.
Олексій , 38 years
18.01.2025
Доброго дня! діагноз від нейрохірурга, на основі МРТ, КТ і ЕНМГ: основний G55.1 компресія нервових корінців та сплетінь при ураженнях міжхребцевих дисків (М50-М51) на грунті кили міжхребцевого диску L5-S1 зі стенозом каналу хребта на цьому рівні, форамінальним стенозом L5-S1 справа з тривалим больовим синдромом, дистогенною радікулопатією, спонділолістезом L5-S1 \ фіксованим\ ознаки спонділоатрозу, конкресценцією L2 - L5 зі значним порушенням осі хребта, мязотонічний синдром, порушення функцій хребта та рухового стереотипу.
оперативне втучання наразі не потрібне, огляд у невропатолога, мануальна терапія заборонена, оптимальне фізичне навантаження. Що це все означає? Дякую.
Вітаю Олексію. Згідно діагнозу, який Ви написали, можна зрозуміти, що в попереково-крижовому відділі є кила міжхребцевого диску L5-S1, що спричиняє стискання нервового корінця, що проходить поряд (дискогенна радикулопатія). Спондилолістез - означає рухомість, зміщення хребців по відношенню один до одного. Конкресценція - це зрощення хребців між собою. Мʼязово-тонічний синдром означає, що мʼязи спазмовані і перенапружені в певній зоні, в даному випадку в поперековій зоні хребта. Порушення рухового стереотипу означає не повну амплітуду рухів або повне обмеження певних рухів. Всі вище перераховані зміни формують больовий синдром. Тактику лікування обирає лікар, безпосередньо після неврологічного огляду пацієнта і детального вивчення МРТ. З повагою, лікар-невролог Прохорова Маргарита Сергіївна.
Алекс , 28 years
11.01.2025
Добрий день. довгий час проводжу за комп'ютером. Місяць тому під час роботи відчув легке поколювання, мурашки у місці між шиєю на лопаткою. Якщо працювати далі і не звертати увагу, починається печіння. Коли закінчую працювати за пк, то біль проходить. Виникає знову після кількох хвилин перебування в тому самому положенні. Проблема й досі триває.
Алекс, віаю. Описані Вами скарги, найбільш вірогідно повʼязані із перенапруженням мʼязів шийно-грудного відділу хребта. Вони характерні для людей, чия робота повʼязана з тривалим положенням сидячи за компʼютером. В таких випадках радимо Вам звернутися до наших спеціалістів, лікар зможе провести повноцінний невролгічний огляд та дати рекомендації для Вас. З повагою, лікар-невропатолог Прохорова Маргарита Сергіївна.
Костянин , 32 years
25.12.2024
Вітаю!
Останні роки, час від часу, відчуваю щось на подобі перед непритомного стану, панічних атак чи ВСД.
Супроводжується це тремором тіла, відчуттям холоду, хвилюванням без підстав, відчуттям кому в горлі, важкістю на серці. Щоранку якесь дивне відчуття в очах, наче при погляді мене все дратує і хочеться прижмурити очі, хоч на хвильку.
Додатково, час від часу приступи, які виражаються відчуттям наче на мілі секунди в серці згустла кров і після одразу наче адреналін вкололи, збільшується серцебиття, нерівномірне серцебиття, кидає в жар, темніє в очах, відчуття що зараз втрачу свідомість, але це не стається і з’являється страх від неконтрольованої ситуації.
Чоловік 32 роки, батько 2х дітей, спосіб життя проактивний, керівник підприємства, яке займає значну частину часу в житті.
Потребую встановлення вірного діагнозу та подальшого лікування.
Результати аналізів за направленням :
Тиреотропний гормон (ТТГ) – 2,496
Глюкоза - 5,26
Магній – 0,78
Вітамін В12 – 409,2
Піридоксин В6 – 32,6
Кортизол - 10,91
Вітаю, Костянтин. Уважно прочитала Ваше повідомлення. Але наш медичний центр спеціалізується на лікуванні больових синдромів, які спричинені захворюванннями хребта. Зі скаргами, про які Ви пишите, рекомендую Вам звернутись за допомогою до психотерапевта. З повагою, лікар-невропатолог Долгова Віра Олександрівна.
Ірина , 55 years
18.12.2024
Вітаю.Чи приймаєте на лікування з діагнозом спонділолістез?
Вітаю Ірина. Так, ви можете записатися на консультацію, лише після неврологічного огляду лікар зможе запропонувати тактику лікування для Вас.З повагою, лікар-невропатолог Прохорова Маргарита Сергіївна.