Опыт наших пациентов — лучшее подтверждение эффективности лечения

Мы ценим доверие наших пациентов и стремимся помочь каждому, кто обращается к нам. На этой странице вы найдёте реальные отзывы людей, которые уже прошли лечение в нашем медицинском центре. Их истории — доказательство того, что правильный подход и профессиональный уход способны изменить жизнь к лучшему.

Если вы проходили у нас лечение — оставьте свой отзыв и помогите другим сделать правильный выбор для своего здоровья.

Нина Спиридоновна Кистень, 68 лет

09.10.2019

Выражаю большую благодарность доктору Падченко Вл. Анат. и масажисту Александру за то что они поставили меня на ноги и теперь я хожу без посторонней помощи. Очень хорошие отзывчивые люди и специалисты в своей области. Еще раз большое спасибо и да хранит Вас господь.

Анна, 34 годы

02.10.2019

Очень благодарны лечащему врачу моей.мамы Падченко Владимиру Анатольевичу за умение найти подход даже к очень требовательному пациенту. Мама вначале сомневалась,что ей помогут эти иньекции.Но благодаря уверенности врача в своих действиях, в установленном диагнозе, демонстрации глубоких знаний в неврологии и терпению ко всем жалобам, лечение оказалось эффективным. Боли уменьшились(тьфу-тьфу), мама ожила и тоже очень благодарна доктору за терпение и высокую квалификацию. Желаем Падченко Владимиру Анатольевичу и всему коллективу центра новых успехов! Радует,что есть врачи-профессионалы своего дела, увлеченные профессией, которые постоянно расширяют свои знания и готовы дать ответ на разнообразные вопросы по лечению и реабилитации.Отдельное спасибо его помощнице~мед.сестре за доброжелательность ,добросовестность, умение работать в команде.

Світлана, 52 годы

30.08.2019

Хочу сказати велике ДЯКУЮ ! Лікарям і вам працівникам клініки за професіоналізм, людське тепло і високий рівень культури. Рятуюсь тут! Отримую відповіді на свої проблеми зі здоров’ям. Завжди позитивний результат після курсу. Рекомендую всім!!! P.S. Особливе дякую!!! Володимиру Анатолієвичу Падченко, моєму лікарю та засновнику – доктору Берсеневу.

Тетяна, 69 лет

30.08.2019

А для мене клініка Берсенева стала «світлом в кінці тунелю», коли я вперше потрапила до неї на лікування в 2010році. Перед цим була й бабка-мануальщиця, після якої стало тільки гірше. Без обазболюючого і снотворного не могла хоч ненадовго заснути. Від болю навіть кричала, коли залишалась одна. Ні лежати, ні стояти, ні ходити нормально не могла. Про операцію моєї спинно-мозгової грижі мова не йшла, адже я – інсулінозалежна. Мій перший курс був 15 сеансів. Болі зникли, з’явилось бажання жити, творити, літати на крилах! Через півроку пройшла II курс – 10 сеансів, ще через рік знову 10 сеансів. Паралельно їздила в Миронівку на води, але за сім років поїздок на родонові води «посадила» собі серце. Тепер кардіограма не допускає ні до якого родону. І ось знову я в клініці Берсенева. Була приємно вражена, що на рецепшені і на касі мене впізнали –дякую, пані Мила, за приязнь. Цього разу в мене вже інша лікарка – Долгова Віра Олександрівна і мед сестричка Оля. Я їм безмежно вдячна – Спаси їх Боже! До цього часу ношу вдячність своїй першій лікарці Людмилі Олександрівні! Всім розповідаю і рекомендую лікувати хвороби хребта саме тут. Моїми порадами скористалися вже кілька людей. Їм теж допомогло.Тепер у мене вже не виникає паніки, що «все пропало!» коли відчуваю, що знову «заіржавіли всі ганглії». Знаю – вихід є – це клініка, яка стала мені рідною! Шановний Володимиру Андрійовичу!!! Схиляю голову перед Вашою особливістю! Вас Господь Бог таким талантом – зцілювати людей, позбавляти їх страждань!! Дуже цікаві Ваші книги, сподобалось, що часто написано з почуттям гумору. Творіть і на далі!!!! Успіхів Вам і Вашим співробітникам!

Андрій, 57 лет

02.08.2019

Шановні друзі! За людяність, щиросердність та небайдужість висловлюємо щиру подяку директору БФ «Доктора Берсенева» Даниленко Олені Борисівні! Дуже приємно і легко робити добрі справи спільними зусиллями!Як голова ГО «Доброчинність інвалідам», яка надає виключно безкоштовну іпотерапію (кінна терапія) дітям з вадами здоров’я і має за мету створення повноцінного іпотерапевтичного центру, я звернувся до Олени Борисівни з пропозицією про співпрацю в реабілітації дітей. Іпотерапія - це метод лікування, заснований на взаємодії дитини з конем та адаптований до можливостей дитини у навчанні верховій їзді і вона є одним із найефективніших і об’єднуючим усі види фізичної реабілітації способом реабілітації, а також дуже стимулює медикаментозне лікування. Надаючи з 2011 року дітям з інвалідністю допомогу, ми вивчили об’єднуючу усі види лікування та фізичної реабілітації ефективність іпотерапії. В більшості випадків, хвора на ДЦП дитина практично може вилікуватися, якщо їй з 1-го року життя іпотерапіювати. (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=172682920333535&id=100027754851993)Участливо вислухавши мене, Олена Борисівна, запропонувала моїй хворенькій на ДЦП 12-ти річній доньці безкоштовне обстеження і лікування та пообіцяла посприяти в пошуку коштів на придбання ще одного коника. Буквально на другий день по її рекомендації мені подзвонив невідомий чоловік Олександр і без зайвих запитань і умов допоміг оплатити покупку дуже гарної і спокійної по характеру конячки «Рада». Разом із Радою нам подарували ще одну білу кобилку «Липку», забравши яку ми врятували від голодної смерті у старенького дідуся і яка ще не одній сотні дітей та і дорослих подарує оздоровлення душі і тіла та незабутні емоції і враження катаючи на собі верхи чи в кареті. Дуже часто діти, та і дорослі, бояться коней, тож я зможу їм стверджувати, що безпека «Ради» перевірена моїми двома доньками і мені не з чуток відомо як тяжко буває батькам шукати гроші на лікування своєї дитинки. З причини ускладненого транспортування та надвисокій ціні за реабілітацію хворих дітей, більшість із них втрачають шанс на виліковування і стають пожиттєвими інвалідами, а їхні сім'ї заручниками трагедії, як трапилося з моєю Ксюнею. Наша співпраця з БФ «Доктора Берсенева» в оздоровленні дітей тільки напрацьовується, але я уже пройшовших реабілітаційний курс його пацієнтів запрошую до нас на безкоштовну іпотерапію за адресою м. Переяслав-Хмельницький, вул. Літописна, 24-а, тел. 050-445-7777. Ще раз жму щедру руку Олександру Сергійовичу і обнімаю добродушну Олену Борисівну і від імені тих, кому тяжче ніж нам з ними і кому ми надамо «Радою» реабілітаційні послуги бажаю їм і доктору Берсеневу особисто і його колективу не хворіти тілом і не черствіти душею та не згасання її тепла!

Александр, 53 годы

09.07.2019

Уважаемые, милые и трудолюбивые работники центра! Благодарю Вас за оказанную помощь, сервис на 5++ и радушие персонала. До встречи в декабре 2019. Р.S.: одна просьба - решите вопрос с больничными листами - очень "большая" и нужная тема.

Светлана, 51 год

03.07.2019

Хочу сказать огромное спасибо всему коллективу, и особенно моему врачу Маргарите Сергеевне, за обращение, тактичность, приветливость и квалифицированную медицинскую помощь! Все чётко, доступно и понятно! Всем Здоровья!

Оксана, 40 лет

24.06.2019

Спасибо огромное врачам этой клиники!!! Спасибо что вы есть и помогаете всем людям. Я прохожу уже пятый сеанс и чувствую себя прекрасно!!! приходится летать с Америки к Вам но это того стоит. Еще раз спасибо за все.

Виталий, 60 лет

18.06.2019

Хочу выразить искреннюю благодарность врачу Долговой Вере Александровне! За ее компетентность, коммуникабельность, доброту. Благодаря лечению я начал смотреть на жизнь по другому - хочется жить. Вера Александровна!!! Желаю Вам богатырского здоровья неприменной удачи и благополучия при прекрасной погоде дома и в коллективе.

Тетяна, 58 лет

13.06.2019

Ось і знов в черговий раз я відвідала свій "куротр". Саме так я іменую цю надзвичайно талановиту клініку. Іменно талоновиту в усіх її аспектах. Я щиро дякую всім її співробітникам в усьому від кваліфікованих медликів до прибиральниць.Особливо низький уклін Вам, Володимир Андрійович,а також персонал, за ті роки які Ви віддали своїй праці. Я дякую свому лікарю Вірі Олександрівні і медсестрі Олечці. Я дякую надзвичайно прекрасній людині і фахівцю у своїй справі масажисту Олександру. Його сильні руки роблять чудеса. Таких масажистів як Олександр в Україні можна перерахувати на пальцюх. Бажаю Всім здоров"я кріпкого і вдячних Вам пацієнтів. І довгих, довгих років життя. Бо Ваше життя це міліони наших життів.

Любовь Францевна, 62 годы

04.06.2019

Выражаю благодарность массажисту Шевчуку Александру, профессионал экстра-класса. Трижды проходила курс лечение у Александра, наступило значительное облегчение. Благодарна всему коллективу!!!

Елена Ивановна, 57 лет

04.06.2019

Огромное спасибо всему обслуживающему персоналу клиники Берсенева, за уют, комфорт, идеальную чистоту в помещении. Сюда приходить, как в собственную чистую квартиру и получаешь массу положительных уколов и эмоций. Все начинается у самого входа. Тебя встречают улыбчивые и добродушные администраторы. Потом ты попадаешь к опытному и такому же человечному и доброму врачу - это Петлицкая Виктория Витальевна. Я задавала ей очень много вопросов во время лечения. И на все получила исчерпывающие ответы. Сколько буду жить, свой позвоночник буду лечить только у нее. Я ей полностью доверяю и отдаю в её руки свое здоровье. Молодцы!!! Так держать!!! Здоровья и огромных успехов всем сотрудникам такой нужной клиники.

Замовити консультацію

Хотите получить результат, как наши пациенты?

Запишитесь на консультацию уже сегодня и сделайте первый шаг к улучшению здоровья.


    Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с условиями Политики конфиденциальности и обработки ваших персональных данных

    Ждем вас в нашем центре!

    Взрослое отделение:

    Время работы:

    • Понедельник - Пятница: 8:30 - 17:00
    • Суббота: 9:00 - 13:00 
    • Воскресенье: выходной

    Детское отделение:

    Время работы:

    • Понедельник - Пятница: 9:00 - 14:00
    • Суббота, Воскресенье: выходной

    Как добраться

    от Ж/Д вокзала:

    • автобусом № 7 (по будням)
    • маршруткой №181

    от ст. метро "Лукьяновская":

    • троллейбусом № 6, 16, 18
    • маршруткой №181, 574, 527, 439

    от ст. метро "Майдан Независимости"

    • троллейбусом № 6, 16, 18
    Записаться